YÜKSEK RAHATLIK

ZAMANSIZ ŞIKLIK

Stiletto; son yıllarda herkesin şıklık tercihi haline gelmiş olan ince topuklu ve sivri burunlu platformsuz ayakkabılardır. Birden çok topuk boyuyla her sezon yenilerek karşımıza çıkan stilettolar kendine güvenen kadın ayakkabısı olarak nitelendirilyor.

Stiletto ayakkabılar her zamanda sıklıkla kullanılan ve her kıyafetin altında rahatlıkla giyinilebilen ayakkabılardır. Her sezon yeniden, modelleri farklılaştırılarak belik de biraz aksesuar ilave edilen stilettoların modası geçmeyecek gibi görünüyor!!!

Stiletto ayakkıları rahatına düşkün olanların giyinemediği ve stiletto giyinmenin bir yetenek olarak görüldüğü zamanlar geride kaldı.

Rengi ne olursa olsun bir stiletto sıradan bir Jean pantolonun altında yıldız gibi parlar, şık bir gece elbisesiyle kombinlendiğinde kendini gösterir ve ne giyerseniz giyin kesinlikle gün kurtaran o olur.

Gritti markalı stilettoların özel üretim şekli, üretiminde kullanılan deri ve malzemeleri, titizikle geçirdiği aşamalar rahatlığının sırrı!! Artık stilettoları rahatına düşkün olanlar da giyebilecek. Tüm gün platformlu ayakkabılardaki rahatlığı sunan ve acı çekmeden kombinlerinizde şıklığı yakalayacağınız ayakkabılar çok yakınınızda…

Yazar

Gritti

Benzer Ürünler