GRITTI.COM.TR’DEKİ FIRSATLARDAN NASIL HABERDAR OLABİLİRİM ?

gritti.com.tr sitesine üye olurken bildireceğiniz e-mail adresine belirli periyotlarla sitedeki fırsatlar konusunda bilgilendirme e-maili gönderilebilecektir.

KUPON KULLANIM KOŞULLARI HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM ?

Kuponunuzu, Alışveriş Sepetinizde bulunan, İndirim Kodları alanına yazınız. Kuponu kullan butonuna tıkladıktan sonra, kupon indiriminiz gerçekleşecektir. Kupon tutarınız, sadece gritti.com.tr’de geçerlidir.

GRITTI.COM.TR’YE MOBİL CİHAZLARDAN ERİŞEBİLİR MİYİM ?

gritti.com.tr’ye mobil cihazlardan erişebilirisiniz.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM ?

Siparişini verdiğiniz ürünü kargo aşamasına kadar iptal edebilirsiniz. İptal işlemi için info@gritti.com.tr ya da 0312 645 19 51 no’lu telefondan bize ulaşarak iptal edebilirsiniz.

İADE ETME SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 14 iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde ise, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

İADE İŞLEMLERİNDE KARGO MASRAFLARINI KİM KARŞILIYOR ?

İade formu doldurulmuş ve orijinal faturalı tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ürünün bize ulaşması için MNG kargoya  teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE İŞLEMİNDEN SONRA GERİ ÖDEME HESABIMA NE KADAR SÜREDE YANSIYOR ?

Öncelikle iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edilmektedir. Kabul edilen iade talepleri en geç 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve GRITTI’nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır. 
Havale ile yapılan ödemelerde kabul edilen iadeler 2 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.

KREDİ KARTINA TAKSİT YAPILIYOR MU ?

Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ve taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

SİPARİŞLERİMİ HAVALE İLE ÖDEYEBİLİR MİYİM ?

Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken açılacak olan ödeme sayfasında ‘’ havale ile ödeme ‘’ seçeneği ile ödemenizi yapabilirsiniz.